Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada ApartlarıBozcaada Apartları

Bozcaada sessiz, sakin, şehir gürültüsünden uzak yapısı ve büyüleyici doğası sayesinde birçok turist tarafından tercih edilecek bir tatil yeri. Yoğun turist çekmesi sebebiyle konaklama açısından da birçok seçenek geliştirilmiş ve bunların arasında bağ evleri, apartlar, bağ pansiyonları, tatil çiftlikleri sayılabilir. Apart ve pansiyonlar turistlere uygun fiyata konaklama imkanı sunmasının yanı sıra içerisine  kurulmuş oldukları çeşitli meyve ağaçları, bostanlar ve yemyeşil çimlerle bezeli bahçeleriyle huzurlu, sessiz, sadece kuş seslerinin kulağınıza geldiği bir tatil imkanı sunuyor size.

Bozcaada apart fiyatlarına kahvaltı dahil olan yerler mevcut. Apart bahçesindeki bostanda yetişen taze sebzeler, bahçedeki tavuklardan alınmış taze yumurtalar, doğal zeytin yağları, ev yapımı reçeller ve yöresel peynirlerle yapacağınız organik kahvaltının tadı damağınızda kalacaktır. Ancak bazı apartlarda ödediğiniz fiyata kahvaltı dahil değil. Bu apartlarda ise katınızda bulunan mutfaklarda kendinize mükemmel bir tatil kahvaltısı hazırlayabilirsiniz ya da kahvaltımı yeni yerler keşfederek yapmak istiyorum derseniz Bozcaada’nın güzel mekanlarından birinde sıcak çayınızı yudumlarken bu eşsiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Birbirine göre farklar bulunsa da bazı apartlarda her odada bir televizyon bulmak mümkün. Ayrıca internet imkanı sağlayan apartlar da var. Böylece gün boyunca doğanın tadını çıkardıktan sonra odanıza çekildiğiniz zaman televizyon keyfi yaşayabilirsiniz ve tatil boyunca internetten mahrum kalmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca bazı apart pansiyonlar bahçelerinde bulunan hamaklarda huzurlu ve keyifli bir uyku ya da keyif yapma imkanı da sağlıyor. İsterseniz mangal keyfi yapmanız da mümkün.  Mangalsız bir tatil düşünülür mü hiç?

Bozcaada apartlarının bahçelerinde bulunan çardaklarda diğer konuklarla birlikte sohbet edebilirsiniz ya da tek başınıza temiz havanın keyfini sürebilirsiniz. Bahçede bulunan şezlonglarda güneşlenmeniz de mümkün.

Evcil hayvanım var ama hiçbir yer kabul etmiyor diye üzülmenize de gerek yok, bazı apartların hayvan sever sahipleri sayesinde evcil hayvanınızla beraber tatile çıkmanız da artık mümkün.

Otomobiliniz için bulunan park alanları sayesinde otopark arama derdiniz de son bulmuş oluyor.

Konukların rahat ve güzel bir tatil geçirebilmesi için bütün ayrıntılar düşünülmüş, size ise sadece keyifli ve stresten uzakta eğlenceli bir tatil sürmek kalıyor.