Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada OtelleriBozcaada Otelleri

bozcaada otelleri

Siz de her fırsatta yaz gelsin artık diyerek yoğun iş ve şehir yaşamından kaçmak isteyenlerdenseniz Bozcaada ve Bozcaada Otelleri, tam size göre.

Kuzey Ege’nin en güzel adalarından biri olarak gösterilen Bozcaada, sayısız doğal plajı, mükemmel denizi ve rüzgar sporlarına olanak sağlayan mükemmel kalitedeki rüzgarıyla sizleri bekliyor.

5 yıldızlı her şey dahil konseptli büyük oteller ve tesislerin pek bulunmadığı Bozcaada; daha sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen yerli turistlere, birbirinden şirin ve konforlu onlarca otel, pansiyon ve apart ve diğer konaklama merkezleri imkanı sunuyor.

Bozcaada Otelleri ve Fiyatları:

Ekonomik bir tatilin doğru adresi olan Bozcaada otellerini ve otel fiyatlarını sitemizde bulabilir, en uygun fiyatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Birbirinden oldukça farklı özelliklere ve dolayısıyla da farklı fiyatlara sahip Bozcaada otellerinin arasında en iyi alternatifi bulabilmeniz için sayfanın sonunda size tüm otellerin listesini ve fiyatlarını sunuyoruz.

Bozcaada Tatili:

Adanın pek çok farklı etkinliğe sahip olması, sportif açıdan su ve rüzgar sporlarına elverişli oluşu yerli yabancı pek çok turistin ilgisini çekiyor.

Mimari yapısıyla, dar ama şirin sokaklarındaki çiçekli evleriyle sizlere huzur veren adanın diğer can alıcı noktalarından biri de konaklama tesisleri. O dar sokaklarda dolaşıp içinizde huzur biriktirirken kalabileceğiniz Bozcaada otellerinden herhangi birindeki odanıza çekildiğinizde de aynı atmosferin içinde buluyorsunuz kendinizi.

Gün boyunca ister güneş ve denizin tadını çıkarın isterseniz dinginliğin zirvesinde kafa dinleyin ama gece mutlaka ışıl ışıl sokaklara ve adanın birbirinden önemli lezzet duraklarına uğramadan geçmeyin.

kite

Bozcaada Kite Surf

Kendinizi ister denize isterseniz Bozcaada‘nın şirin sokaklarına atın kendinizi, bu adada hiç yorulmadan tatil yapmanın keyfini alacaksınız. Adanın genelinin mimari ve kültürel olarak korunmuş olması, sizi bir hayal ortamının içine sürükleyecek. Denizden gelip kendinizi evinizde hissedebilecek kadar sıcak bir adada kesinlikle kaliteli tesislerle karşılaşacaksınız. Evinizin rahatlığının da ötesine geçebileceğiniz Bozcaada otelleri, son dönemde yenilenen konforlu odaları ve sizlere sunduğu imkanlarla Ege Bölgesinin en kaliteli otelleri arasında gösteriliyor.

Bozcaada Otel Fiyatları ve 2018 Rezervasyon:

Son 10 yıla kadar konaklama ihtiyacının %90’ını karşılayan pansiyonlar, yerlerini yavaş yavaş butik otellere bırakmaya başladı. Özellikle büyük şehirlerden gelenlerin tercihi haline gelen Bozcaada otelleri, butik tatil anlayışının ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden. Her kesimden insana hitap edebilen Bozcaada’da otellerde konaklamak isterseniz kış ve yüksek sezon olarak farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün.

Adadaki otellerin resmi yatak sayısının 2500 olması nedeniyle özellikle yüksek sezon olarak görülen Temmuz-Ağustos aylarında yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle bu aylarda adaya gelmek istiyorsanız hem oteliniz hem de feribot sırası için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Adadaki yatak sayısının azlığı nedeniyle Bozcaada otel fiyatları oda başına 150 TL’den başlayıp 800 TL’leri bulabiliyor. Yüksek sezon için önceden rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha uygun fiyatlara yer bulabilmeniz mümkün.

Kaliteli Bozcaada Otelleri

Bozcaada İola Otel

Bozcaada İola Otel’in odalarından bir görünüm

Adadaki otellerin pek çoğunda oda kahvaltı beraber sunuluyor. Kahvaltıda adanın reçelleri, balları, doğal yetiştirilen zeytin ve bu zeytinlerden üretilmiş yağların tadına bakabilirsiniz, adadaki günlerinizde kahvaltılarınızda keyif alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Otellerde ayrıca wi-fi bağlantısı, sıcak su, klima gibi özellikle standart olarak sunuluyor. Otellerin bazılarında otopark alanları mevcut veya umumi otoparklara çok yakın konumda bulunuyorlar.

Otelinize Karar Vermeden Önce

Sizlerin ada hakkında daha detaylı bilgilere sahip olması amacıyla kurulmuş Bozcaadam.net‘te otellerin iletişim ve lokasyon bilgilerini bulabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz bölgeye göre adadaki otelleri merkez ve merkez dışı olarak gruplandırmak mümkün. Sitemizde bulunan otellerin kendi sayfalarında bulunan navigasyon bilgileri aracılığı ile baktığınız veya konaklamak istediğiniz otelin adanın neresinde konumlandığını görebilir, bu bilgiye göre kolaylıkla tatilinize yön verebilirsiniz.

Herşeyden önce hijyen, kalite ve güleryüze önem veren Bozcaada Otelleri, son dönemde butik otellerin de artmasıyla adayı oldukça gözde bir tatil merkezi haline getirdi. Son yıllarda artan ilgiyle beraber oldukça kaliteli hizmet anlayışıyla tüm misafirlerin mutlu ayrıldığı Bozcaada otelleri için mutlaka önceden rezervasyon yapmalısınız.

Kalabileceğiniz oteli seçmeden önce otellerin adanın neresinde konumlandığına, konaklama, oda, kahvaltı, otopark, internet ve minibar gibi sundukları opsiyonlara ve oda çeşitlerine otellerin tanıtım sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Bozcaada’da Otel Lokasyonları

Adada konaklamak istediğinizi yeri belirlerken en çok dikkat etmeniz gereken yerlerden biri tesislerin lokasyonu. Temel olarak adada merkez içi ve merkez dışı olarak sınıflandırılan konaklama tesislerini seçerken merkezde mi yoksa istediğiniz bir koya yakın mı diye araştırmanızı öneririz. Merkezde konaklama yapmak isteyenler için ada içi ulaşımda araç gereksinimi minimuma inerken merkez dışında konaklamak isteyen turistler için özel araç gereksiniminin bir hayli arttığını hatırlatalım.

Ayrıca Bozcaada Kalesi, Bozcaada Müzesi gibi merkezde yer alan tarihi alanlar gibi tatilcilerin adadaki uğrak yerlerinin başında gelen Polente Feneri, Akvaryum Koyu ve Beylik koyu gibi yerlere de Bozcaada haritasından bakarak tatilinize yön verebilirsiniz.