Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Restoran ve MeyhaneleriBozcaada Restoran ve Meyhaneleri

Kuzey Ege’de Rum ve Türk Kültürlerine ev sahipliği yapan Bozcaada, konaklama merkezleri, sayısız bakir koyları, gürültüsüz ve keyifli bir tatilin yanında restoran ve meyhaneleriyle de adından oldukça söz ettiren harika bir tatil cenneti. Bu mükemmel adada herşeyi yapın ama mutlaka zengin mutfak kültürüne sahip Bozcaada restoran ve meyhanelerine uğramadan dönmeyin.

Lezzetli mezeleri, adanın üzümlerinden yapılmış 100 yılı aşkın bir sürenin kültürüne sahip şaraplarıyla Bozcaada, misafirlerini ve gurmeleri ağırlamaktan mutluluk duyan esnaflarıyla da sınıfı geçiyor. Son dönemde Ege’nin bir çok noktasında bulamadığımız kılıç balığının lezzetinden tutun da mükemmel işlenmiş deniz ürünlerine kadar pek çok farklı lezzeti tadacak ve adada yaşamanın tadına varacaksınız. Belki de hiç görmediğiniz Girit mutfağının esintilerinde damağınız şenlenirken insanın içini ferahlatan ada esintilerinde dostlarınızla keyifli bir sohbetin içinde bulacaksınız kendinizi.

Yaşam alanları, sokakları, şirin butik mimarileriyle olduğu kadar restoranları, kafeleri ve meyhaneleriyle farklı lezzetler sunan Bozcaada, her yönüyle yaşam enerjinizi tazeleyeceğiniz ve ayrılma vakti geldiğinde ilk fırsatta tekrar gelmeliyim diyebileceğiniz fantastik bir tatil merkezi.