Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada RezervasyonlarıBozcaada’da Rezervasyon Seçenekleri

Son yıllarda giderek gelişen ve ülkemizin en gözde tatil destinasyonlarının başında yer almaya başlayan Bozcaada, küçük ve şirin otelleri, temiz ve rahat bir ortam sağlayan pansiyonlarıyla her yıl pek çok turisti ağırlıyor. Kara bağlantısının olmaması, şehrin stresinden uzak oluşu ve mükemmel doğasıyla Bozcaada’nın son yıllardaki bu yükselişinin en önemli nedenlerinden bir tanesi butik tesisleşme kültürünün adanın mimarisine uygun olarak sürdürülmesi. Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği ve Bozcaada Belediyesi, her yıl bu konuda kendilerini geliştirerek adayı daha güzel hale getirebilmek için çalışıyorlar. Ancak Bozcaada’nın tatilciler için en önemli sıkıntılarından bir tanesi yatak sayısının az olması. Toplam yatak kapasitesinin 8-9000 civarında olduğu Bozcaada’da en büyük sıkıntı adanın yüksek sezonu olan Temmuz ve Ağustos aylarında oluşuyor. Tatilcilerin en önemli problemlerinden biri ise rezervasyon problemi.

Bozcaadam.net olarak önümüzdeki yıldan itibaren rezervasyon konusunda tüm tatilcilerin güvenebileceği bir platform sunma arzusundayız ve bu noktada çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ancak özellikle her yıl temmuz ve ağustos aylarında aldığımız telefonların yoğunluğu nedeniyle rezervasyon sistemlerinin öncüsü olan booking şirketinin en uygun otelleri arayabileceğiniz otel arama motoruna sitemizde yer vermeye karar verdik.

Booking haricinde sitemizde bulunan işletmelerin detay sayfalarına bakarak, beğendiğiniz işletmelerin telefon numaraları aracılığıyla hiç bir aracı olmadan kendileriyle iletişim kurabilirsiniz.

Booking.com