Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Ada Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez
Alaybey Mahallesi Boruzan Sok. No:9
0542 244 12 02
14:00 - 20:00
07:00 - 12:00


Ada Otel

Gözlerinizi kapayın ve bir tatil hayal edin desek, o tatil Bozcaada’ya çıkar. Böylesine muhteşem bir görsellik, muhteşem bir tarihi doku, muhteşem bir çevre, deniz ve üzüm bağları hayalini bile kuramayacağınız derecede eşsiz güzelliklere sahip.

Her mevsimi nev-i şahsına münhasır ayrı güzellikleri barındıran adada yaz aylarında Ada Otel‘i tercih edebilir ve limana 5 dakika gibi kısacık yürüme mesafesinde olan tesisin balkonundan Bozcaada kalesini ve Ege Denizi’nin muhteşem denizini seyre dalabilirsiniz. Balkonunda bir ömre ömür katacak güzelliğe şahit olurken, dekoru ve oda dizaynı ile son derece aydınlık olan odalarda parke zemin ve çiçekli perdeler yer alıyor. Odalar genel olarak 1 duble ve 1 single yataklara sahip. Ada Otel’in çatısında yer alan sazlarla örtülmüş teras size manzaralı kahvaltı yaparken muhteşem bir gölgelik oluşturuyor. Ayrıca otelde tüm gün içecek servisi de alabiliyorsunuz.

Hayatınıza güzel bir ara vermek, virgül koymak istiyorsanız ada yaşantısı, bunun için de Ada Otel biçilmiş kaftan. Bozcaada’ya mutlaka gitmeli ve güzelliklerine dokunmalısınız. Sayısız Bozcaada otelleri arasında mükemmel balkonları ve lokasyonuyla Ada Otel’i tercih etmenizi öneririz.Ada Otel Hakkında Ön Bilgiler

14:00 - 20:00
07:00 - 12:00
Bebek karyolası kullanılıyorsa bir adet 2 yaşından küçük çocuk için kişi başı gecelik EUR 10 ücret uygulanır. Odada ilave yatak için yer yoktur.
Kredi kartı geçerli.
Evcil hayvanlara izin verilmiyor.
Otel her yaştan çocuklara açıktır.

Kolaylıkları : Ada Otel

  • AIR CONDITION
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

bozcaada ada otel

Ada Otel Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız