Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Adahan Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez
0286 697 00 04, 0544 428 23 24, 0537 529 56 59


Adahan Otel

Son yılların yükselen tatil trendinin lokomotifi olan Bozcaada hem adanın güzelliği hem de konaklama mekanlarının sunduğu muhteşem hizmet ve konforu ile tatil anlayışını tamamen değiştiren muhteşem bir güzelliğe sahip. Siz de klasik tatillerin dışında hem tarih dokusuna sahip, hem de doğanın ve denizin muhteşem manzarasını sunan Bozcaada’da bu yeni tatil anlayışı ile tanışabilirsiniz.

Mutlaka görmeniz ve mutlaka tatil yapmanız gereken yerlerden bir tanesi de Adahan Otel olmalı. Bozcaada’da yılların tecrübesini 2008 yılında açtıkları otelde müşterileri ile paylaşan bir aile işletmesi olan Adahan Otel hemen Bozcaada Kalesinin arkasında ve Rum mahallesine ait meydanda yer alıyor. Son derece titiz bir şekilde dizayn edilmiş otelin dekorasyonunda yer alan ada taşları ve harman tuğlası malzemeleri hem misafirlerine adanın özelliklerini yansıtıyor hem de mekanlarında sıcak ve farklı bir hava sunuyor.

Açık büfe kahvaltısı asma yaprakları ile donatılmış çardakta verilirken, kahvaltı tamamen organik sebzelerden meydana geliyor. Ayrıca yine ev yapımı reçeller de denemeye ve tatmaya değer lezzetler arasında. Ev yapımı reçeller ve organik ürünlerle yapılan bir kahvaltının tadına vardığınız Adahan Otel, Bozcaada otelleri arasında konforlu hizmet anlayışıyla sizlere rahat bir tatil sürmeyi vaadediyor.Bozcaada Adahan Otel Hakkında Ön Bilgiler

Ön ödeme ve banka bilgileri için lütfen otelin telefonundan bilgi alınız.
Kredi kartı geçerli değil.
Yaz kış konaklama hizmeti sunuluyor.

Kolaylıkları : Bozcaada Adahan Otel

  • AIR CONDITION
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Adahan Otel

Bozcaada Adahan Otel Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız