Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Adonis Pansiyon

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Pansiyon
Merkez
Alaybey Mahallesi, Hacı Hasan Sokak
0544 812 47 31, 0286 697 02 22


Adonis Pansiyon

Mucizelere inanır mınız? Teknoloji çağının bize dikte ettiği bir dönemde mucizelere inanmak gerçekten mucize gibi bir şey olsa gerek… Ancak buna tam olarak inanmadan önce kendi başına bir dünya meydana getirmiş, içinde aradığınız ya da aramadığınız pek çok güzel şeyin sizi karşılayacağı Bozcaada’yı görmelisiniz. Bu adayı ve kasabada yer alan mekanları, doğal ortamları ve tarihi dokusunu görmeden mucizelere inanmadığınızı asla söylemeyin.

Çünkü böyle bir yerin varlığı insanlara sunulmuş gerçek bir mucize… Ana karadan ayrılan, kendi içinde bambaşka bir dünya kurmuş olan Bozcaada‘da gezmek, tatil yapmak, üzüm bağlarını görmek, rüzgar güllerine tanık olmak size “işte hayat bu!” cümlesini kurdurtacak.

Bozcaada pansiyonlarından birinde konaklamak isterseniz size Adonis Pansiyon‘u tavsiye edebiliriz. Türk mahallesinde yer alan pansiyon son derece sakin bir sokakta yerini almış. Adaya ait mitolojik bir isimden yola çıkan pansiyon işletmecileri Bozcaada’da yaşayan en eski ailelerinden. İşletmecileri hakkında bir diğer bilgi ise Bozcaada’nın güney kıyısında yer alan Hacı Mahmud Koyu adını dedelerinden almış.

Arnavut kaldırımı olan sokaktan Adonis Pansiyona giriş yaparken, arka bahçesinde kocaman bir avlu sizi karşılayacak. Bahçede renk renk çeşit çeşit çiçekler bulunurken, pansiyonun terası da Ege Denizi’ni ayaklarınızın altına seriyor. Ege kahvaltısı sunulan Adonis Pansiyonda yiyeceğiniz pek çok yiyecek organik ürünlerden meydana geliyor. Bu tatil kaçırılmayacak bir fırsat.Bozcaada Adonis Pansiyon Hakkında Ön Bilgiler

Kredi Kartı Geçerli Değil

Kolaylıkları : Bozcaada Adonis Pansiyon

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • KAHVE
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Adonis Pansiyon

Bozcaada Adonis Pansiyon Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız