Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Ahinos Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Merkez Dışı
Çapraz mevkii
0543 769 45 40, 0538 411 32 00


Ahinos Otel

Ahinos Otel 2004 yılında Bozcaada’nın merkezinde bulunan bir oteldi. Uzun süre hizmet veren Ahinos, son derece talihsizlik yaşayarak kapanmıştır. Bu nedenle de ziyaretçileri açısından olumsuz bir durum olmuştur. Bu durumu fark eden Cem Bey Ahinos Oteli yeniden açmıştır, bu sefer merkezin dışında bir yerde açarak yeniden misafirlerini beklemeye başlayarak 2015 yılında açılan bir otel olarak rastladık.
Yeni ekibi ve son derece profesyonel hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Bozcaada otellerinden Ahinos Otel, müşterilerine daha iyi bir konumda tatil imkanı sunuyor. Öyle ki; Ahinos Otel’de kalırken otelden çıkıp 100 metre ilerlediğinizde plaja geliyorsunuz. Burada hem Bozcaada’nın tertemiz denizi ve kumsalı ile karşılaşıyor hem de muhteşem bir tatile başlangıç veriyorsunuz.

Eğer siz de Aqua Park da eğlenmek ve aynı zamanda da bu eğlenceyi konaklamış olduğunuz otelin yakınında yapmak istiyorsanız plajın hemen karşısında bulunan Aqua Park’ta eğlenceye doymaksızın kaydıraklardan kayabilir ve inanılmaz bir havuz keyfini de yaşayabilirsiniz. Burada içeceklerinizi yudumlarken aynı zamanda da havuzun keyfini çıkartabilme imkanınız da bulunuyor.
Henüz yeni açılması sebebi ile kahvaltı sunmayan Ahinos Otel’de kahvaltı etmek yerine hemen yanında yer alan Çapraz Tatil Köyü’nden kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu tatil köyünün müthiş bir kahvaltı yelpazesi olduğunu söylemek mümkündür. Eğer tatil köyünden yemek istemezseniz de yine yanında bulunan Üzüm Otel’de kahvaltınızı yapabilirsiniz. Akşam yemeği için de yine buralara uğrayabilirsiniz.Bozcaada Ahinos Otel Hakkında Ön Bilgiler

Kredi kartı geçerli

Kolaylıkları : Bozcaada Ahinos Otel

  • AIR CONDITION
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Ahinos Otel

Bozcaada Ahinos Otel Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız