Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Alize Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Merkez Dışı
Kumkuyu Mevkii
0536 966 51 70


Alize Otel

Bozcaada’nın merkezinde bir otelde kalmak isterseniz denize genelde uzak olursunuz. Buna rağmen hem Bozcaada merkeze yakın hem de deniz görünümlü bir otelde kalmanız sizin için daha kapsamlı bir tatili ön plana çıkaracak. Bozcaada’da merkez dışında bir otelde kalmak isterseniz de size önerebileceğimiz otellerden bir tanesi; Alize Otel olarak karşımıza çıkıyor.

Alize Otel esnaflık ve aynı zamanda da işletmecilik deneyimi bulunan kişiler tarafından açılmış bir otel olduğundan dolayı ziyaretçilerin ihtiyacı olan her şeyi sunabilen, misafirlerinin konforu için her ayrıntıyı düşünen kişiler tarafından oluşturulmuştur. Otel her ne kadar merkez dışında olsa bile Bozcaada merkezde yer alan Yılmaz Market’in sahiplerince kurulmuş bir oteldir.

Yılmaz Market’in sahiplerinden olan Turan Yılmaz Alize Otel’i 2012 senesinde kurmuştur. 3 senedir hizmet vermeye devam eden bu otel; Turan Bey’in güler yüzlülüğü sayesinde sanki daha eski bir otelmiş gibi yoğun bir şekilde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bunun sebebi merkezde yer alan Yılmaz Market’in iyi bir esnaflık sunmasından da kaynaklanıyor.

Alize Otel bizlere kahvaltı hizmeti sunuyor. Özellikle kahvaltı yaparken iri zeytin ağaçlarının eşliğinde sabah kahvaltısını yapmak büyük bir huzur aynı zamanda da rahatlık veriyor. Bu nedenle de tercih edilmesi gereken Bozcaada otellerinden bir tanesinin de Alize Otel olduğunu söylememek otele en büyük haksızlık olur. Üstelik odaları da tertemiz teslim ediliyor.Bozcaada Alize Otel Hakkında Ön Bilgiler

Kredi Kartı geçerli.

Kolaylıkları : Bozcaada Alize Otel

  • AIR CONDITION
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Alize Otel

Bozcaada Alize Otel Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız