Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Aloha Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez
Cumhuriyet Mah., Merdivenli Sokak
0543 932 42 71
50 %


Bozcaada’da güzel bir konumda yer alan Aloha Otel, Bozcaada Kalesi’ni gören manzarası ve ferah odalarıyla tatil için Bozcaada’yı seçenler için ideal bir tercih. Neredeyse denize sıfır konumu ve manzarasıyla diğer Bozcaada Otelleri’nden ayrılan Aloha Otel’in bahçesinde keyifli saatler geçirebilir, sabah deniz manzarasına karşı mükemmel bir kahvaltı edebilirsiniz. Çok büyük bir kapasiteye sahip olmayan ve 6 odaya sahip olan otel, size sessizliği ve keyifli bir tatili vaat ediyor. Aloha Otel adeta geniş bir ailenin yaşadığı büyük bir ev görüntüsünde.

Yaz Kış Sizi Ağırlamaya Hazır

Sadece yaz sezonunda değil kış sezonunda da misafirlerini ağırlamaya devam eden otele rezervasyon yapmak için önceden %50 ödeme yapmanız gerekiyor. Ayrıca oldukça iç açıcı şekilde tasarlanan ferah odalarda sıcak yaz ayları için klima, dünya ile bağını koparmak istemeyenler için internet bağlatısı bulunmaktadır. Tatilinizi Bozcaada’da geçirmek istiyorsanız Aloha Otel‘i güvenle seçebilirsiniz.Aloha Otel Hakkında Ön Bilgiler

Önceden rezervasyonlarda %50 ön ödeme alınmakta olup bir hafta öncesine kadar yapılan iptallerde rezervasyon başka günlere kaydırılabilmekte. Ancak bir haftadan az bir süre kala yapılan iptallerde ön ödemeniz geçerliliğini kaybetmektedir.
50%
Aloha Otel'de kredi kartı geçerli değil.

Kolaylıkları : Aloha Otel

  • AIR CONDITION
  • GÜVENLİK
  • TV
  • WI_FI
4.5/5.0
WRITE A REVIEW

Misafir Yorumları (1 yorumlar)

avatar

Ayla Bozkurt

Jan, 04, 2016

Hijyenik ve Kaliteli

4.5/5.0

Bozcaada gibi bir yerde farklı bir işletme de beklenemezdi. Mükemmel bir atmosferde tatilimizi yaptık, kısacası keyif aldık diyebilirim. Ailesiyle gelmek isteyenler için gerçekten güzel bir otel, hijyene ve hizmet kalitesine önem veriliyor. Tavsiye edebilirim.

Aloha Otel Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız