Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Armutlu Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Merkez Dışı
Bekçi Bayırı Mevkii
0286 697 87 56, 0533 816 01 27, 0506 756 84 84
12:00 - 13:00 arası
11:00 - 11:30 arası


Armutlu Otel

Her yıl yeni tatil yeri arayışları içine girerken en önemli beklentimiz deniz, kum, güneş ve huzur dörtlüsüdür hiç şüphesiz ki. Üstelik ülkemizde mutlaka görmeniz gereken yerler arasında olan Bozcaada’da tatil planı yapmak hiç bu kadar keyifli ve güzel olmayacak. Üstelik adadaki turizm hizmetini 10 yıldan bu yana sürdüren Armutlu Otel merkeze son derece yakınken denize 300 metre mesafede olması ve yol üstünde yer alması ile kolay bir ulaşıma sahip.

Bozcaada’ya yakışır ve adanın izlerini taşıyan mimari yapısı ile muhteşem anılar bırakacak olan Armutlu Otel‘in bahçesi de ömürlük denecek kadar muhteşem bir güzelliğe sahip. Envai çeşit çiçek türünü bulabileceğiniz ve akşam sefanızı gerçekleştirebileceğiniz bahçenin yanı sıra odaları da son derece konforlu ve rahat. Çocuklu ailelerin son derece rahat edeceği derece dizayn edilmiş olan odalar ve çevre düzenlemesine sahip olan otelde arkadaşlarınızla da güzel bir tatil geçirme imkanı sunulmuş. Açık büfe kahvaltısı ile çeşit çeşit kahvaltılıklar günü güzel, enerjik ve keyifli bir başlangıç yapma şansı tanıyor. Üstelik oyun parkı da bulunan otelin bahçesinde 7’den 77’ye tüm misafirleri düşünülmüş.

Ayrıca Armutlu Otel‘den yürüyerek gidebileceğiniz Tekirbahçe isimli koy da lodosun olduğu zamanlarda deniz keyfinizi bir kat daha arttıracaktır. Bozcada Kalesi ve muhteşem üzüm bağları ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi.Bozcaada Armutlu Otel Hakkında Ön Bilgiler

12:00 - 13:00 arası
11:00 - 11:30 arası
Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada ilave yatak için yer yoktur.
Armutlu Otel, yalnızca nakit ödemeleri kabul ediyor.
Evcil hayvanlara izin verilmiyor

Kolaylıkları : Bozcaada Armutlu Otel

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Armutlu Otel Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız