Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada İola Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez
0534 776 88 66
11:00 öncesi
14:00 sonrası


İola Otel

Bozcaada’da ünü ile adından söz ettirmeyi başaran mahaller arasın bir Rum Mahallesi bir de Türk Mahallesi vardır. İki mahalle de Bozcaada’nın merkezi bölgesinde yer alır ve görmüş olduğumuz kadarıyla da birçok otel burada konumlandırılır. Bu otellerden bir tanesi ve hatta en büyüğü ise; İola Otel olmaktadır. Gerçek otel kavramının anlamını karşılayan otel Rum Mahallesi’nde yer alıyor.

Bozcaada’da bulunan birçok otel 7 ile 12 yatak kapasiteli olması ile bilinirken bu otellere kafa tutan İoala Otel tam tamına 45 yatak kapasitesi dikkat çeken bir konaklama oteli olmaktadır. İoala Otel’in odalarını gezmek istediğinizde birbirinden farklı tasarımlara sahip olan dekorasyonlar ile karşı karşıya kalıyoruz.

İoala Otel kapsamında bizlere verilen odaların tasarımına baktığımızda; 1960 ile 1970’li yılların moda dekorasyonunun odalarda hakim olduğunu görüyoruz. Otel işletmecilerine sorduğumuzda ise bu dönemde kullanılan gerçek eşyalardan parçalar ile İoala Otel’in oda dekorasyonunun meydana geldiğini ve her odada farklı bir 60 ile 70’li yılları arası tarz olduğunu öğrendiğimizde bir kez daha şaşırıyoruz.

Bu otelde kalanlar 2012 yaz mevsiminde açılan ve bu nedenle de yeni olduğu için tereddüt etseler de İoala Otel de kalmaya başladıkça sunulan hizmetin yılların tecrübesi varmış gibi sunulmasına da hayret ediyorlar. Otel kapsamında sunulan kahvaltı açık büfe ve aynı zamanda  da kahvaltıda bizlere otel işletmecilerinin yaptığı reçeller sunuluyor. Son yıllarda açılan Bozcaada otellerinden biri olan İola Otel, sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile diğer rakipleri arasından sıyrılmayı başaran, tercih edilen otellerden biri.Bozcaada İola Otel Hakkında Ön Bilgiler

11:00 öncesi
14:00 sonrası
Kredi kartı geçerli.

Kolaylıkları : Bozcaada İola Otel

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (1 yorumlar)

avatar

Murat Demir

Jan, 23, 2016

Rüya gibi bir otel

4.0/5.0

Çok kaliteli, temiz ve mükemmel döşenmiş bir otelde kaldığımızı söyleyebilirim. Adaya gelecekler için mükemmel tercih.

Bozcaada İola Otel

Bozcaada İola Otel Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız