Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

İris Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Merkez Dışı
Kumkuyu Mevkii
0536 344 79 22
13:00 sonrası
12:00 öncesi


İris Otel

Bozcaada merkezin dışında ancak; merkeze 1 km kadar uzaklıkta bulunan oteller arasında dekorasyonu ile dikkat çekmeyi başaran bir otel de Bozcaada İris Otel olarak karşımıza geliyor. Bu otelin dekorasyonuna şaşırıyorsunuz. El emeği yapılmış yataklarda gerçek bir alın terini görüyorsunuz. Misafirperverlik ilkesi ile hareket eden otel sahibi de güler yüzünü hiç düşürmüyor.

Bozcaada İris Otel 2012 yılından beri hizmet vermeye başlayan bir otel olmaktadır. 2012 yaz sezonu geldiğinde bu durumu en iyi şekilde fırsata dönüştürmüş olan otel sahibi; büyük bir başarı elde etmiştir. Oteli gezerken dekorasyonuna ağzınız açık kalacak şekilde inceleme fırsatı buluyorsunuz. 3 senedir hizmet veren otel; sahip olduğu dekorasyonu sayesinde köklü bir otelmiş gibi duruyor.

Bozcaada İris Otel’in methetmekte olduğumuz dekorasyonundan daha detaylı bahsetmek istiyoruz. Dekorasyonda genellikle otantik süslemeler ve dekoratif eşyalar kullanılmak istenmiş ve otantiklik en iyi şekilde Bozcaada tatilcilerine sunulmayı başarmış. Diğer Bozcaada otelleri ile karşılaştırıldığında da bir adım öne çıkan İris Otel’in mimari özelliklerine baktığımızda da bir Ada’da olması gereken tüm mimari özellikler bu otelde toplanmış diyebiliriz.

Kahvaltı sunulan otelde açık büfe tarzında kahvaltı ikramı yapılıyor. Geniş bir kahvaltı seçeneğine sahip olan otelde; tamamen organik ürünler bizim önümüze getirildi. Bozcaada İris Otel’in bahçesinde yetişmekte olan birçok meyve ve sebze dalından bize getirilerek en iyi sunum sayesinde daha zengin bir görünüm de kazanmış oluyor. Bahçede ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.İris Otel Hakkında Ön Bilgiler

13:00 sonrası
12:00 öncesi
İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir.
Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 7 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. Odada ilave yatak için yer yoktur.
Kredi kartı geçerli.
Evcil hayvanlara izin verilmiyor.

Kolaylıkları : İris Otel

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • KAHVE
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI
3.7/5.0
WRITE A REVIEW

Misafir Yorumları (2 yorumlar)

avatar

Ali Cemal Kalamış

Mar, 05, 2016

Hoş ve sade

3.7/5.0

Mükemmel bir adada adaya uygun bir konaklama tesisi. Temizlik ve hijyen mükemmeldi. Butik tesisler olduğu için çok fazla imkan sunulmuyor ama yüzma havuzu falan arayan da zaten Bozcaada'nın buz gibi suları dururken buna takılıyorsa bıraksın başka bir yere gitsin:)

avatar

Ayfer Kayalı

Jan, 02, 2016

Sakin ve Hoş bir Otel

3.7/5.0

Bozcaada için fena sayılmayacak konumda, ancak aracınız olursa iyi olur. Onun dışında ferah odalara sahip ve rahatça kalabiliyorsunuz. Gürültüden uzakta sakin bir tatil yapmak isteyenler için ideal.

Bozcaada İris Otel

İris Otel Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız