Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Bozcaada Kardinal Bağ Evi

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Bağ evi
Merkez Dışı
Kemerbaşı Mevkii
0532 643 70 82
13:00 sonrası
11:00 öncesi


Kardinal Bağ Evi

2000’li yılların başlarından itibaren misafirlerini ağırlayan Kardinal Bağ Evi’ni 2015 yılından bu yana Şule&Okan Ulusoy çifti işletiyor. 5 dönüm içerisinde zeytin ve meyve ağaçları içerisindeki iki bağ evinden oluşan Kardinal Bağ Evi, sizlere Bozcaada‘da keyifli bir bağ evi tatili imkanını sunuyor. Adını bahçesinde bulunan Kardinal üzümü bağlarından alan Kardinal Bağ Evi, 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve suit odalarda konaklama imkanı sunan 8 odadan oluşuyor.
Bozcaada’nın en güzel yerlerinden birinde konumlanmış Kardinal Bağ Evi, adanın sessizliği ve dinginliği içerisinde keyifli bir bağ evi tatili geçirmek isteyenler için en ideal konaklama noktalarından bir tanesi. Geniş ve ferah odalara sahip olan Kardinal Bağ Evi’nde, çocuklu aileler için herşey düşünülmüş. Odalarda telefon ve tv bulunmuyor olması sayesinde ilk etapta teknolojiden uzakta gerçek bir butik tatil imkanını yakalayabiliyorsunuz.
Çocuklu ailelerin rahatlıkla kalabilecekleri ferah odalarının yanısıra misafirlerin araçlarını rahatça park edebileceği otopark, wi-fi bağlantısı ve lezzetli kahvaltısıyla bir bağ evinde isteyeceğiniz herşeyi bulabiliyorsunuz.
Kardinal Bağ Evi’nin bahçesinde sunulan lezzetli kahvaltıda yöresel peynir çeşitlerinden ev yapımı reçellere kadar yok yok diyebiliriz. Bahçedeki ağaçların gölgesi ve adanın mükemmel esintisinde keyifli bir kahvaltıyı kaçırmamalısınız.


Bozcaada Kardinal Bağ Evi Hakkında Ön Bilgiler

13:00 sonrası
11:00 öncesi
Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada ilave yatak için yer yoktur.
Kredi kartı geçerli değil.
Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Kolaylıkları : Bozcaada Kardinal Bağ Evi

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • KAHVE
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Kardinal Bağ Evi

Bozcaada Kardinal Bağ Evi Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız