Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Limani Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Merkez
Alaybey Mah. Değirmenler Sokak
0286 697 03 53
14:00 sonrası
11:00 öncesi


Limani Otel

Uzun bir geçmişe sahip olan ve aynı zamanda da son derece hızlı bir gelişme gösteren Bozcaada otelleri arasında Limani Otel de yer alıyor. Limani Otel bundan 5 sene önce farkı bir isim ve mimari özelliklere sahipti. Bozcaada hayranlarının yakından tanımakta olduğu Zafer Otel isim değişip bu adı alarak ziyaretçilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etti.

Limani Otel 2010 yılında yapmış olduğu değişikler sayesinde daha fazla ziyaretçi ağırlar oldu. Gerek iç mekan, gerekse de dış mekan açısından değişiklik yaratan otel geçmiş zamanlarda yel değirmenlerinin peşin sıra dizildiği tepeden Bozcaada’yı seyrederek ziyaretçilerine muhteşem bir Bozcaada seramonisi yaratmayı en iyi şekilde başarıyor.

Otel’in konumlandığı yerden birçok manzarayı görerek hem Bozcaada hakkında bilgi edinebiliyoruz, hem de ruhumuzun stresten uzak bir şekilde dinlenmesine yardımcı oluyoruz. Limani Otel ile görebildiğimiz manzarada limana gemiler süzülerek yanaşıyor, Bozcaada’da yer alan Kale’nin muhteşem ışıltısını ve efsanesini ve aynı zamanda da otelin üzerinden geçen martıların dinlendirici sessini bir arada yaşıyorsunuz.

Limani Otel’in isim değişmesindeki temel sebep; otelin iç dizaynından kaynaklanıyor. Otel’in değişen iç dekorasyonunda bir limana yakışır olan mavi ve beyaz tonlar kullanmasının yanı sıra da deniz ve gemici süslemeleri ile otelin bir ahenk içerisinde bizlere hizmet vermesi amaçlanmış. Otel kapsamında sunulan serpme kahvaltı sayesinde de kendimizi evde hissediyoruz.Limani Otel Hakkında Ön Bilgiler

14:00 sonrası
11:00 öncesi
Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa ilave bir 7 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. Bebek karyolası kullanılıyorsa ilave bir 2 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. İlave yatakta ilave bir büyük çocuk veya yetişkin için tahsil edilecek ücretin kişi başı gecelik oda fiyatına oranı % 60 olacaktır. Bir odadaki ilave yatak kapasitesi 1 (azami). Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi: 2 (azami). Her türlü ilave yatak veya bebek karyolası talep üzerine temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekmektedir. İlave masraflar otomatik olarak toplam ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında ayrı olarak ödenmelidir.
Kredi kartı geçerli
Evcil hayvanlara izin verilmiyor

Kolaylıkları : Limani Otel

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • KAHVE
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Limani Otel

Limani Otel Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız