Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Otel Sulubahçe

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez Dışı
Cumhuriye Mahallesi Sulubahce Mevkii No:48
0538 874 80 68
Sulubahçe Mevkii
14:00 sonrası
11:00 öncesi


Otel Sulubahçe

Bozcaada’ya gelerek denize yakın konumda bulunan bir aile otelinde konaklamak isterseniz size önerebileceğimiz oteller arasında Otel Sulubahçe yer alıyor. Bu otel güler yüzlü ve bu oteli severek işleten bir aile tarafından yönetiliyor. Eşlere iki kızları da yardımcı olunca hem deneyimli hem de yeni nesil bir otel karşımıza çıkarak bizi memnun ediyor.

Otel Sulubahçe 2003 yaz sezonunda açılmış olan bir oteldir. Bunun yanı sıra otelin ismi Bozcaada’da bulunan ve yüzmek de için de girilen Sulubahçe Koyu’ndan esinlenerek adını almıştır. Deniz manzaralı olan bu otelde birkaç adım mesafede deniz bulunmaktadır. Bu nedenle de deniz tutkunları bu otelde kalmak konusunda tereddüt yaşamadan kolayca tatil yapacaklar.

Otel Sulubahçe’nin sahiplerine de değinmek istiyoruz. Otel, Bulut Ailesi tarafından işletiliyor. Ailenin babası Salih Bey bir inşaat ustası, bu nedenle de hem kendisi hem de ailesi için bu oteli yapmış. Sonrasında da hem eşi Aysel Hanım hem de kızları yardım ederek otel son haline gelerek Bozcaada tatilcilerini ağırlamaya başlamış.

Misafirperverlik konusunda da Aysel Hanım ve iki kızı oldukça başarılı performans sergiliyorlar. Otelin bahçesinde onlarla sohbet etmeye bayılacaksınız. Her otel gibi kahvaltı gibi ikramı yapsa da Aysel Hanım ek olarak 5 çayı ikramı da yapıyor. Bu da otelin farkını bir kez daha ortaya koyan bir artı puan olarak geçiyor.Otel Sulubahçe Hakkında Ön Bilgiler

14:00 sonrası
11:00 öncesi
Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada ilave yatak için yer yoktur.
Kredi kartı geçerli.
Evcil dostlarımıza izin verilmiyor.

Kolaylıkları : Otel Sulubahçe

  • AIR CONDITION
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Otel Sulubahçe

Otel Sulubahçe Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız