Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Öykü Otel Bozcaada

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez
0533 032 97 07, 0286 697 80 58
13:30-14:00
12:00 ve öncesi


Öykü Otel Bozcaada

Toplamda 6 odadan oluşan Öykü Otel, Bozcaada’nın butik otellerinden bir tanesi. Adanın en eski ailelerinden birisi tarafından işletilmektedir. Otel odalarında klima, televizyon, minibar, duş ve her saat ulaşabileceğiniz sıcak su bulunmaktadır. Kahvaltı servisi otelin önündeki gölgelik avluda açık büfe olarak sunuluyor. Otel sunduğu açık büfe kahvaltıda organik yiyecekler sunmakta olup sunulan meyve ve sebzelerin birçoğu bahçeden direk size gelmektedir. Oldukça zevkli bir şekilde dekore edilmiş olan otelin odaları 2 ve 3 kişilik olarak düzenlenmiştir. Otel avlusu kaldırımlar üzerine kurulmuş ve çok şık şekilde düzenlenmiş. Ufak masalar size keyifli anlar yaşamanıza olanak sağlıyor. Otelde kalmak istemekteyseniz öncelikle rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Öykü Butik Otel, Bozcaada otelleri arasında en şirin ve en iyi şekilde dekore edilmiş otellerden birisidir. Dışarıdan bakıldığında çok şık şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca otel odaları geniş ve ferah şekilde düzenlenmiştir.

Özellikle otelin önündeki Arnavut kaldırımları üzerindeki masalarda sunulan zengin kahvaltı, güne zinde başlamanızı ve adayı keşfetmeniz için size ekstra enerji sağlıyor. Organik beslenmenin yanında tertemiz ada havasını Öykü Otel‘in geniş, ferah ve güzel dekore edilmiş yapısıyla birleştirdiğinizde gerçek bir tatil yaptığınızı hissediyorsunuz.Öykü Otel Bozcaada Hakkında Ön Bilgiler

13:30-14:00
12:00 ve öncesi
İlave yataklar kullanılıyorsa bütün 12 yaşından küçük çocuklar gecelik EUR 10 ücrete tabidir. İlave yataklar kullanılıyorsa ilave bütün büyük çocuk veya yetişkin gecelik EUR 25 ücrete tabidir. Bir odadaki ilave yatak kapasitesi 1 (azami).
Kredi kartı geçerli.
Evcil hayvana izin verilmiyor.

Kolaylıkları : Öykü Otel Bozcaada

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • MİNİ BAR
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Öykü Otel Bozcaada

Öykü Otel Bozcaada Merkez

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız