Bozcaadam.netBozcaadam.net

Bunu kabul ederek Bozcaadam.net'in size sunmuş olduğu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üyemisiniz ?

Bozcaadam.netBozcaadam.net

Hesabınız yokmu ?

Saklıbahçe Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Otel
5 yıldız
Merkez Dışı
Tekirbahçe Mevkii
0532 617 16 75
11:30 ve sonrası
10:00 ve öncesi


Saklıbahçe Otel

Bozcaada’ya tatile giden ziyaretçilerin birçoğu merkezde yer alan otellerde kalmak isteseler de deniz tutkunları merkezin dışında bir otelde kalmayı tercih ediyorlar. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız otel de tam da deniz tutkunları için yapılmış bir konaklama yeri olmaktadır. Saklıbahçe Otel adı ile 2010 yılından beri hizmet vermekte olan otel denize sıfır konumu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Saklıbahçe Otel denize sıfır olduğundan dolayı otelin içerisinde yer alan odalara girdiğimizde ve pencerelerden baktığımızda muhteşem temiz ve aynı zamanda da masmavi bir deniz ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Üstelik istediğiniz her an birkaç adım ilerleyerek denize girebilir, temiz plajında güneşlenebilir ve tatilin de tadını çıkarabilirsiniz.

Denize sıfır konumu sayesinde hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine çekmeyi başaran Saklıbahçe Otel, sadece mavi denizi size sunmuyor, bunun yanı sıra da yemyeşil doğada ruhunuzu ve zihninizi dinlendirme fırsatını da elde etmiş oluyorsunuz. Bu otelin hizmet anlayışı da üst düzeyde, bunun sebebi otelin aslen Bozcaada’lı olan bir aile tarafından işletiliyor olmasından kaynaklandığını düşündük.

Saklıbahçe Otel denize sıfır olan konumunu ziyaretçilerinin en konforlu tatil yapması için kullanmasını da bilerek kendisine ait olan bir plajı deniz tatilcilerine sunmaktan da geri kalmıyor. Üstelik plaja inerken kokusu ve rengi ile içinizi açan üzüm bahçeleri arasından iniyorsunuz. Bu özellikleriyle diğer Bozcaada otellerinden ayrılan Saklıbahçe Otel, her yıl pek çok konuğun mutlu ayrıldığı Bozcaada otelleri arasında.Saklıbahçe Otel Hakkında Ön Bilgiler

11:30 ve sonrası
10:00 ve öncesi
İlave yatakta bir adet büyük çocuk veya yetişkin için kişi başı gecelik EUR 20 ücret uygulanır. Bir odadaki ilave yatak kapasitesi 1 (azami). Odada bebek karyolası için yer yoktur.
Kredi kartı geçerli.
Evcil hayvana izin verilmiyor.

Kolaylıkları : Saklıbahçe Otel

  • AIR CONDITION
  • KAHVALTI
  • TV
  • WI_FI

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Bozcaada Saklıbahçe Otel

Saklıbahçe Otel Merkez Dışı

Bu mülk için ortalama değerlendirmeniz

Yorum başlığınız

Sizin Yorumunuz

Bu ne tarz bir geziydi?

  • İş
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız